Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

1 czerwca nasze przedszkolaki świętowały Dzień Dziecka w Cierpiszu wspólnie z zaprzyjaźnionym przedszkolem z Rzeszowa.  Radości nie było końca. Dzieci miały sporo atrakcji tego dnia -  były  zabawy ruchowe z wodzirejem, kiełbaski z grilla, wybieg i zabawy na świeżym powietrzu.  Dzieci mogły pobawić się na placu zabaw oraz pograć w lotki i w piłkę, albo pobawić się w berka. Po wesołej zabawie dzieci posiliły się owocowym poczęstunkiem i odpoczywały na hamaku.


To był dzień pełen wrażeń. Życzymy wszystkim przedszkolakom wszystkiego najlepszego z okazji  Dnia Dziecka. 

 

 


Data dodania: 2017-06-01 COFNIJ