Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

We wtorek świętowaliśmy podwójne urodziny naszych NUTEK - piąte urodziny Wojtka i czwarte urodziny Antka. Wszystkie dzieci złożyły solnizantom życzenia i zaśpiewały Sto Lat. Dzieci zajadały owoce i pyszne domowe torty urodzinowe. Po poczęstunku owocowym dzieci uczestniczyły w wesołych zabawach ruchowych prowadzonych przez Panią Alinę. Wszyscy wspaniale się bawili na imprezce urodzinowej. 

 

Życzymy naszym chłopcom - solenizantom -  wszystkiego najlepszego z okazji ich urodzin.  


Data dodania: 2018-10-17 COFNIJ