Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

We wtorek 8 listopada w naszym przedszkolu odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka i Starszaka. Dzieci dzielnie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły układy taneczne. Dla niektórych  był to pierwszy występ na scenie, z którym dzieci sobie wspaniale poradziły. Dla starszaków występ był prezentacją talentów recytatorskich i muzycznych.

 

 

Pod koniec nastąpiło uroczyste pasowanie złotym ołówkiem, podczas którego Pani Dyrektor chętnie przyjęła wszystkich do grona dzielnych Przedszkolaków i Starszaków. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i występ zakończył się rozdaniem pamiątkowych dyplomów i zdjęć w jesiennej scenerii. 


Data dodania: 2016-11-11 COFNIJ