Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

Wydarzenia we wrześniu  – DZWONECZKI

 

GANG SŁODZIAKÓW W AKCJI


W związku ze współpracą z POLSKIM CZERWONYM KRZYŻEM w Przeworsku dzieci otrzymały maskotki. Przedszkolakom słodziaki sprawiły wielką radość i uśmiech na twarzy. Dziękujemy bardzo panu ratownikowi medycznemu – Tomaszowi za możliwość uczestniczenia w projekcie.

 

WITAMY PANIĄ JESIEŃ

 

Dzwoneczki  z wielką radością powitały Panią Jesień. Dzieci poznały nazwy drzew jesiennych, ich owoce oraz liście. Ubrane w barwy jesienne oraz czapeczki z liści radośnie uczestniczyły w zabawach ruchowych, ścigały się z orzechami na łyżce, układały serca z kasztanów i żołędzi oraz malowały farbami liście na folii. Chętnie ozdabiały suknie Pani Jesieni w kolorowe liście oraz radośnie uczestniczyły w jesiennych zabawach ruchowych. 


Data dodania: 2020-10-07 COFNIJ