Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Wydarzenia  w lipcu – DZWONECZKI

 

WAKACJE NA PLACU ZABAW

Dzieci przez całe wakacje miały możliwość spędzić czas na placu zabaw. Nauczyły się jak bezpiecznie korzystać ze sprzętów, a także poznały „dawne tradycyjne” zabawy podwórkowe, takie jak klasy, skakanie w gumę, zabawy ze skakanką. Wakacje dla Dzwoneczków były niezapomniane i pełne pozytywnych wrażeń.

 

WAKACJE W SALI

Dzwoneczki podczas wakacji spędzały czas na wykonywaniu prac plastycznych i rozwijaniu twórczych zdolności. Największą frajdę sprawiło im malowanie stóp farbami, a następnie odbijanie ich na kartce, dzięki czemu powstały kolorowe japonki. Dzieci chętnie wycinały, przyklejały i tworzyły statki, które wypłynęły na głebokie morze. Dzięki wakacjom Dzwoneczki miały czas na rozwijanie wyobraźni, a także swoich talentów.

 

KINO NA ZŁĄ POGODĘ

Zła pogoda? Nuda? Nie u nas.

Dzięki bajkom dzieci mogły oddać się rozrywce i refleksji, dlatego w naszej NUTCE stworzyliśmy dzieciom prawdziwe kino. Dzwoneczki miały okazję oglądnąć piękną bajkę „Roszpunkę” i  Świnkę Peppę”. Oczywiście jak na prawdziwe kino przystało i u nas w tym dniu nie zabrakło pysznego popcornu.

 

W OCEANIE

Z czym kojarzy się morze i ocean? Kto mieszka w morzu i oceanie? Nasze Dzwoneczki już to wiedzą. Tydzień „W OCEANIE” pozwolił dzieciom poznać tajemnice podwodnego świata. Dzieci wykonały własny ocean z różną roślinnością i rybami morskimi. Mamy nadzieję, że tydzień ten rozbudził w dzieciach zainteresowania tematyką morską i w przyszłości nasze przedszkolaki zostaną żeglarzami, marynarzami lub znawcami oceanu.

 

 


Data dodania: 2020-10-07 COFNIJ