Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Lekcja w MUZEUM i warsztaty plastyczne

Na początku stycznia mieliśmy okazję zobaczyć wystawę pt."Boże Narodzenie w sztuce".  Dzieci dowiedziały się o tradycjach Świąt Bożego Narodzenie, wysłuchały pogadanki o symbolach świąt, z zainteresowaniem słuchały skąd się wzięła choinka i jakie ozdoby powinny się na niej znaleźć wg tradycji staropolskich. 

Zajęcia w Muzeum będą połączone z warsztatami plastycznymi, podczas których dzieci wykonały  upominki – torebki dekoracyjne dla swoich bliskich.

 

5. UR. BARTKA

Świętowaliśmy piąte urodziny Bartka. Były życzenia, przyjęcie urodzinowe z tortem i owocami, Sto lat i radosne zabawy ruchowe. Życzymy solenizantowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

 

Magia Lotnictwa

W styczniu odbyły się zajęcia o lataniu, które przeprowadził instruktor z firmy Aeromentors z Rzeszowa. Celem zajęć było rozbudzenie ciekawości lotnictwem. Dzieci przeprowadziły ciekawe eksperymenty fizyczne takie jak doświadczenie Archimedesa, balon, który schował się w butelce, zobaczyły eksponaty naukowe, makietę samolotu, duży balon napełniany ciełym powietrzem, dowiedziały się ciekawych rzeczy na temat latania. Na koniec wszyscy  składali samoloty z papieru.  


Data dodania: 2018-01-21 COFNIJ