Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

W piątek Dzwoneczki świętowały  MUFINKOWY DZIEŃ i uczestniczyły  w zajęciach kulinarnych, które poprowadziła Pani Alinka. Dzieci uczyły się  piec  pyszne mufinki.  Dowiedziały  się jakie składniki są potrzebne do upieczenia ciasteczek – rozpoznawały je  i nazywały, a następnie mieszały wszystkie produkty i piekły przepyszne ciasteczka, które później dekorowały lukrem i kolorowymi posypkami. Było  smacznie, zabawnie i pachnąco. Dzieci zabrały swoje pyszne mufinki do domu na pamiątkę Mufinkowego Dnia w przedszkolu.

Dziękujemy bardzo Pani Alinie za pomysł i pachnące zajęcia w grupie DZWONECZKÓW.  


Data dodania: 2019-11-24 COFNIJ