Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek 6 sierpnia pojechaliśmy do Gospodarstwa Agroturystycznego w Cierpiszu, którego właścicielami są pani Helena i Kazimierz Ruszel. Gospodarze zapewnili nam liczne atrakcje! Nasze wiejskie wakacje rozpoczęliśmy od gier i zabaw na świeżym powietrzu. Korzystaliśmy m. in. z placu zabaw, trampoliny, bujanych foteli, hamaków oraz namiotu.

Następnie zbieraliśmy owoce, z których później gospodyni zrobiła przepyszny kompot. Po odpoczynku udaliśmy się na zwiedzanie pobliskiej obory, gdzie zobaczyliśmy małe świnki. Gospodarze pokazali nam także króliczki, kurczaczki oraz papugi. Zwiedziliśmy również warzywniak, tam zrywaliśmy malinki oraz borówki amerykańskie.

Ostatnim punktem wycieczki była niezapomniana przejażdżka traktorem. Tutaj celująco wykazał się pan Kazimierz. Zadowolone dzieci siedziały na przyczepce i podziwiały krajobrazy oraz śpiewały piosenki.

Serdecznie dziękujemy Gospodarzom za życzliwe przyjęcie i wiele atrakcji!


Data dodania: 2015-08-06 COFNIJ