Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W zeszłym tygodniu dzieci poszły do Zamku na lekcję muzealną pod tytułem Zamkowe Bestiarium. Pani Monika - nasz przewodnik - opowiadała o motywach zwierząt w sztuce zamkowej. Dzieci z uwagą słuchały opowieści o smokach, owadach i wyszukiwały zwierząt na obrazach. To była dla dzieci ciekawa lekcja, nie tylko z historii Muzeum, ale również lekcja odpowiedniego zachowania się w Zamku, poszanowania eksponatów i rzeżb. 

 

Dziękujemy bardzo pani Monice za zainteresowanie dzieci sztuką i ciekawe opowieści o naszym łańcuckim Zamku.


Data dodania: 2017-10-13 COFNIJ