Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej pod hasłem "Z drewna konik", której celem było pokazanie czym się bawili i w co grali babcia i dziadek, gdy byli mali. Dzieci miały okazję obejrzeć wystawę tradycyjnych drewnianych zabawek oraz segregowały  zabawki na te z drewna - ekologiczne i współczesne z plastiku - nieekologiczne.

 

Na koniec dzieci miały okazję pograć w klasy i zabawić się w zabawę "Baba Jaga patrzy". Zabawy te bardzo im sie podobały i dostarczyły sporo radości.


Data dodania: 2015-04-08 COFNIJ