Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W piątek  dzieci z naszej NUTKI miały okazję posłuchać koncertu muzyki klasycznej w Szkole Muzycznej. Był to koncert klasy skrzypiec prof. Głowackiej - skrzypaczki  i pedagoga  w ramach Międzynarodowych Kursów Muzycznych odbywających się w Łańcucie. W tym tygdniu w czasie naszych spacerów do parku spotykaliśmy muzyków grających  w plenerze na instrumentach smyczkowych. Jeden z uczestników Kursów Muzycznych zgodził się zagrać dla nas koncert na skrzypcach w plenerze. 


Celem wycieczki  było pokazanie dzieciom jak należy się zachować na koncercie oraz zainteresowanie grą na instrumentach. Mamy nadzieję, że niektóre dzieci będą rozwijać swoje talenty ucząc  się gry na instrumencie w szkole muzycznej.


Data dodania: 2015-07-26 COFNIJ