Dzisiaj w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka. Dzieci poznały koleje losu Świętego Patryka, symbole narodowe oraz tradycje panujące w Irlandii. Przedszkolaki oglądały także film dotyczący krajobrazu i zwyczajów na Zielonej Wyspie. Oprócz tego tańczyły do muzyki irlandzkiej, jadły zielone potrawy i specjalne irlandzkie śniadanie.

Następnie na placu zabaw odwiedził przedszkolaki skrzat, który poprosił dzieci o pomoc w znalezieniu zielonych koniczynek i złotych monet. Wszyscy z zapałem biegali i szukali skarbów oraz cieszyli się słoneczną, wiosenną pogodą.

Data dodania: 2016-04-05 COFNIJ