Nasze NUTKI obejrzały wystawę indiańską z zaciekawieniem, wcześniej opowiadałyśmy im o Indianach, czytałyśmy o nich bajki i pokazywałyśmy kolorowe ilustracje.

Po wystawie oprowadziła nas pani z biblioteki, opowiadając nam ciekawe historie o Indianach.

Wystawa ta była dla nas inspiracją do przeprowadzenia w bibliotece warsztatów twórczych, podczas których uczyłyśmy dzieci jak wykonać indiańsie korale.

Dzieci ćwiczyły zdolności manualne, nawlekając kolorowy makaron oraz ozdobne koraliki na niteczki.

Po owocnej pracy dzieci miały czas na zabawę w kąciku dla dzieci oraz panie z biblioteki czytały im bajeczki.

Dziękujemy bardzo paniom z biblioteki za pokazanie nam wystawy i wspólne czytanie.

Data dodania: 2012-04-29 COFNIJ