Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisaj  gościliśmy panią Olę z Akademii Nauki z Rzeszowa, która przeprowadziła warsztaty naukowe pod hasłem  „Fizyka dla Smyka” mające na celu przybliżenie dzieciom tajemnic otaczającego nas świata poprzez zabawę. Podczas zajęć przedszkolaki przeprowadziły  fascynujące eksperymenty korzystając z unikalnych zestawów edukacyjnych. Dzieci odkrywały tajemnice OPTYKI – dowiedzialy się co to jest laser, światło stroboskopowe, peryskop, krążek Newtona, złudzenie optyczne, jak powstaje tęcza. Najciekawsze były kolorowe okulary, przez które można było zobaczyć świat oczami owadów. 

Dziękujemy bardzo pani Oli za bardzo ciekawe zajęcia i zainteresowanie dzieci nauką. 


Data dodania: 2016-04-21 COFNIJ