Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj odbyły się warsztaty naukowe z panią Olą z Akademii Nauki z Rzeszowa, w których czynnie uczestniczyły nasze przedszkolaki. Głównym tematem warsztatów był dźwięk. Dzieci z fascynacją oglądały pomoce naukowe, pomagały w przeprowadzaniu eksperymentów i doświadczeń, dzięki którym poznały co to jest dźwięk, skąd się bierze i co go przenosi. Nauczyły się m.in. „jak wywołać burzę” i jak zbadać zjawisko rezonansu akustycznego.

 

Serdecznie dziękujemy pani Oli z Akademii Nauki za ciekawe warsztaty i poświęcony czas oraz wszelkie ciekawe inspiracje i wskazówki.

 


Data dodania: 2016-01-14 COFNIJ