Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W sierpniu poznaliśmy zawód chemika oraz uczestniczyliśmy w warsztatach ogrodniczych w Centrum Ogrodniczym w Albigowej.  Zaprosiliśmy do naszej NUTKI panią Kasię z Akademii Nauki z Rzeszowa, która pokazała dzieciom różne eksperymenty chemiczne. Niektóre z nich były bardzo widowiskowe.

Dzieci zobaczyły jak można zapisać informacje sokiem z cytryny, wyczarowywały dym  z butelki, poznały właściwości oleju, wody, sody oczyszczonej oraz innych substancji, miały także  okazję zobaczyć jak wytworzyć dwutlenek węgla w balonie dzięki reakcji kwasku cytrynowego i sody.

 Dzieci były bardzo zadowolone z zajęć, a eksperymentowanie było dla nich odkrywaniem zjawisk otaczającego świata.

 

W Centrum Ogrodniczym SKOWRONEK uczestniczyliśmy w warszatatach sadzenia roślin. Tym razem dzieci sadziły tuje ozdobne do doniczek. Po warsztatach przedszkolaki bawiły się na świeżym powietrzu, grając w berka, w piłkę, w gumę oraz kometkę. 

Dziękujemy bardzo pani Marcie Skowronek za zaproszenie nas do Centrum i poświęcony nam czas. 

 

 

 

 


Data dodania: 2016-08-26 COFNIJ