Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Tym razem dzieci ekperymentowały z masami. Zajęcia poprowadziła Pani Alina. Przyniosła przeróżne składniki, kolorowe farbniki, miski, mąkę, ocet i wiele, wiele innych rzeczy, z których tworzyliśmy kolorowe masy. Pani Alina pokazała dzieciom m.in. jak można zrobić ciecz NEWTONOWSKĄ oraz domową ciastolinę. Dzieci mieszały składniki zafascynowane ich procesem tworzenia. Największą radością była kolorowa domowa ciastolina, każdy mógł ją zabrać do domu na własny użytek. 

 

Zajęcia były bardzo ciekawe, a dzieci zadowolone. Dziękujemy bardzo Pani Alinie za te twórcze eksperymenty, które każdy może zrobić w domu. 


Data dodania: 2018-09-02 COFNIJ