Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek obchodziliśmy Dzień Znaczka Odblaskowego. Podczas zajęć, prowadznych przez panią Anię Golenia, dzieci zobaczyły krótką inscenizację pt. "Noś odblaski- bądź bezpieczny"i dowiedziały się, co to są znaczki odblaskowe i dlaczego warto je nosić. Następnie dzieci założyły kamizelki odblaskowe, aby uczyć się w sali prawidłowego przejścia przez pasy. Po wykonaniu pracy plastycznej "mój znaczek odblaskowy" dzieci wraz z paniami udały się na zewnątrz, by wykorzystać zdobyte wiadomości w poruszaniu się po przejściu dla pieszych.

 

Dziękujemy bardzo pani Ani za ciekawe zajęcia o bezpiecznym zachowaniu się na drodze.  


Data dodania: 2017-09-10 COFNIJ