Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj przeżyliśmy intensywny, pełen wrażeń dzień. Na początku naszej wyprawy podziwialiśmy nowoczesne wiatraki oraz  pola uprawne. Następnie mieliśmy pełne ręce roboty! Na jednym z markowskich pól uprawnych zbieraliśmy ziemniaki. Wykopki bardzo spodobały się Nutkom. Dzieci podziwiały wielkość, kształt oraz kolor ziemniaków. Na końcu wycieczki upiekliśmy ziemniaczki na ognisku.

 

Kolejnym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Skansenu w Markowej. Młodzi podróżnicy oglądali stare chaty i podziwiali starodawne narzędzia, ubrania oraz różnorodne przyrządy. Najbardziej spodobał im się zeszyt i plecak, które miały około 100 lat!

 

Po zwiedzaniu Skansenu – przyszedł czas na relaks. W ruch poszły piłki, rakiety, kosiarki itp. Dzieci bawiły się także na placu zabaw położonym  nieopodal zabytkowej zagrody.


Data dodania: 2015-09-17 COFNIJ