Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W piątek Panie w Nutce wraz z rodzicami i dziećmi obchodziły Dzień Nauczyciela. Było bardzo miło, gdy rodzice weszli z kwiatami , prezentami i tortem, złożyli Paniom serdeczne życzenia oraz podziękowania za naukę, opiekę i wychowanie wszystkich dzieci z Nutki. Panie nauczycielki miały przerwę w prowadzeniu zajęć i czas na  zjedzenie  pysznego tortu. W tym czasie rodzice prowadzili integracyjne zabawy ruchowe z dziećmi, które  się bardzo podobały naszym Nutkom. 

 

Dziękujemy bardzo rodzicom za inicjatywę przejęcia dzieci, za wspaniałe życzenia i wdzięczność okazaną za wychowanie i edukację dzieci. 


Data dodania: 2017-10-18 COFNIJ