Dzisiaj świętowaliśmy Dzień Naleśnika. Z tej okazji wybraliśmy się do restauracji VIS a Vis w Łańcucie  na warsztaty kulinarne, gdzie poznaliśmy przepis na przepyszne naleśniki.

Mieliśmy również okazję zapoznać się z zawodem kucharza oraz jego fascynującym, smacznym światem. Przedszkolaki z zapałem uczestniczyły w procesie powstawania naleśniczków, same wybierały sobie do nich dodatki. Następnie wszystkie dzieci ze smakiem zjadły przyrządzonego przez siebie naleśnika i poczęstowały się soczkiem.

Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii za możliwość przeprowadzenia warsztatów kulinarnych w Hotelu i Restauracji VIS a VIS w Łańcucie.

Data dodania: 2016-02-16 COFNIJ