Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W miniony piątek nasze Nutki obchodziły Światowy Dzień Misia Pluszowego. W tym dniu dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, o których chętnie opowiadały w czasie przywitanki. Po wspólnych zabawach ruchowych dzieci usiadły na dywanie, aby wysłuchać historyjki "O smutnym misiu", co miało na celu przypomnienie zasad dbania o zabawki. 

 

Dużo radości sprawiło dzieciom malowanie farbami dużych sylwet misiów, a podczas łączenia misiów w pary dzieci ćwiczyły percepcję wzrokową. Punktem kulminacyjnym było świętowanie urodzin "Dużego Misia. Gdy raca na torcie wypaliła się, dzieci zjadły "co nie co" .

 

Pomysłodawczynią zajęć była pani Ania Golenia, dziękujemy jej bardzo za ciekawe pomysly i medale dla dzieci na pamiątkę świętowania Dnia Misia.


Data dodania: 2017-11-28 COFNIJ