W poniedziałek 7. maja wszystkie przedszkolaki z łańcuckich  przedszkoli, a wraz z nimi także nasze Nutki, świętowały Dzień Flagi. Wszyscy w tym dniu zebrali się w centrum łańcuckiego  Rynku, aby świętować z biało - czerwoną. Program artystyczny przygotowały przedszkolaki z Przedszkola Sióstr Służebniczek. Wszystkie dzieci zaśpiewały hymn Polski oraz oglądały występ swoich kolegów i koleżanek, którzy zatańczyli krakowiaka w pięknych ludowych strojach oraz zaśpiewały piosenkę z repertuaru dziecięcego "Jesteśmy Polką i Polakiem".

Celem naszego uczestnictwa w obchodach Dnia Flagi było propagowanie wiedzy o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.

Data dodania: 2018-05-13 COFNIJ