Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek zorganizowałyśmy dzieciom Dzień Bańki Mydlanej pod drzewem w parku nieopodal kortów tenisowych. Dzieci przyszły do parku z całym ekwipunkiem - płynem do baniek, kijami, małymi buteleczkami z płynem i gadżetami -  w tym z kolorowymi rękawiczkami, dzięki którym dzieci mogły łapać mydlane bańki. Dzieci ćwiczyły się w robieniu gigantycznych baniek mydlanych przy pomocy kijków, inne puszczały bańki wykorzystując  małe akcesoria: różdżki,  trabki  i magiczne rękawiczki.

Pogoda nam dopisała, a dzieci miały świetną zabawę z tęczowymi bańkami w parku.  


Data dodania: 2017-08-13 COFNIJ