W sobotę 19 stycznia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Dzieci zagrały piękne przedstawienie, do którego scenariusz przygotowały panie - Ania Golenia i Ania Stefan. Przedstawienie było wzruszające i łączyło smutną opowieść o Dziewczynce z zapałkami z Jasełkami. Dzieci  starały się wystąpić jak najlepiej dla swoich babć i dziadziów -  zaśpiewały pastorałki i zatańczyły układy ruchowe najpiękniej jak potrafiły. Po występie był skromny poczęstunek i rodzinne spotkanie Dziadków z wnukami oraz Rodzicami. Był to dzień radości, wzruszeń i łez, które dostarczyły małe skarby z NUTKI, aby dziękować dziadkom za pomoc w wychowaniu.

Dziękuję bardzo paniom z NUTKI za przygotowanie dzieci do występu, dekoracje, prezenty, zaproszenia oraz za zaangażowanie w organizację imprezy.

Data dodania: 2019-01-23 COFNIJ