Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Środowe przedpołudnie minęło pod znakiem wiedzy z zakresu ogrodnictwa i rewelacyjnej zabawy w świecie przyrody. Wszystko za sprawą warsztatów ogrodniczych pt. „Dzieciaki - Sadzeniaki”  zorganizowanych przez pracowników LEROY MERLIN! Podczas zajęć przedszkolaki zdobyły wiedzę o kwiatach i sposobie ich pielęgnacji. Nauczyły się również samodzielnego sadzenia roślin do doniczek. Uśmiechnięte Nutki otrzymały dyplomy i upominki za zdobyte umiejętności i aktywne uczestnictwo w warsztatach.


Data dodania: 2015-10-07 COFNIJ