CZWARTE URODZINY STASIA

W czwartek świętowaliśmy czwarte urodziny STASIA. Dzieci i Panie złożyły solenizantowi życzenia, było głośne Sto Lat i skromny poczęstunek. Dzieci ze smakiem zajadały owoce, chrupki i pyszny tort śmietankowy z wizerunkiem Dustiego z bajki Planes. Na koniec pani Kinga poprowadziła wesołe  zabawy ruchowe przy muzyce, podczas których dzieci się wytańczyły i wybiegały, radości nie było końca.

Życzymy  STASIOWI  wszystkiego najlepszego z okazji  czwartych urodzin.

PRZEDŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA

Tydzień poprzedzający Święta Bożego Narodzenia przebiegł pod hasłem przygotowań do Świąt. Dzieci dekorowały pierniki, wykonywały kartki świąteczne, ubierały choinkę, uczyły się kolęd oraz słuchały o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia.

Pod koniec tygodnia odbyła się uroczysta Wigilia. Dzieci dzieliły się z paniami opłatkiem, życząc wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Data dodania: 2016-12-25 COFNIJ