Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Czwarte urodziny MATEUSZA


         Dzisiaj, oprócz Andrzejek świętowaliśmy także czwarte urodziny Mateusza. Dzieci zajadały owoce i chrupki kukurydziane. Był także pyszny tort z  bitą śmietaną. Po zdmuchaniu  świeczek przez Mateusza, wszyscy radośnie zaśpiewali tradycyjne „Sto lat” i „Happy birthday” oraz złożyli solenizantowi serdeczne życzenia.  Następnie dzieci brały udział w konkursach i zabawach muzyczno – ruchowych zorganizowanych przez panią Anię Stefan. 


Życzymy Mateuszowi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

 

ANDRZEJKI 


Dzisiaj był radosny dzień w NUTCE, pełen wrażeń i niespodzianek. Hucznie obchodziliśmy  „Andrzejki w Krainie Bajek”. Wszyscy byli przebrani za postaci z bajek – na Andrzejkach pojawiły się Elzy, Myszki Miki, królewny i wróżki, oraz strażacy, kowboj, bocian, tygrysek, piraci i inni bohaterowie z bajek. Dzieci  wyglądały niezwykle uroczo w kolorowych strojach i bawiły się wspaniale.


 Zabawa andrzejkowa bardzo spodobała się wszystkim Nutkom. Przedszkolaki miały wiele atrakcji: wróżby andrzejkowe, malowanie twarzy, zamykanie w giga bańkach mydlanych, zabawy z chustą animacyjną, zabawy muzyczno – ruchowe oraz dyskotekę i puszczanie baniek z wytwornicy.  

 

Za radosną wspólną  zabawę serdecznie dziękuję paniom z NUTKI – pani Ani Kuźniar, Ani Stefan oraz pani Kindze, która uświetniła nasze Andrzejki nietypowymi gadżetami wodzireja, malowała twarze, puszczała bańki z wytwornicy i zamykała dzieci w giga bańkach.  

 


Data dodania: 2016-11-25 COFNIJ