Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W miesiącu maju radośnie świętowali swoje urodziny - Piotr i Zosia oraz Emilka i Eryk. Były pyszne torty, poczęstunek owocowy i wesołe zabawy integracyjne, które poprowadziła pani Marta i pani Ania. 

 

Z radością też informujemy, że nasze NUTKI - Piotruś, Antoś i Tomek wzięli udział w konkursie plastycznym PRZEDSZKOLADY i zdobyli WYRÓŻNIENIA. Serdeczcnie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów konkursowych.

 

Obchodziliśmy równiż słodki Dzień Czekolady - pani Marta poprowadziła dla wszystkich ciekawe zajęcia na temat CZEKOLADY. Dzieci poznały historię czekolady, jej rodzaje i właściwości. Były radosne konkursy, zabawy integracyjne i zajęcia kulinarne z czekoladą w roli głównej. Dziękujemy bardzo naszej Pani Marcie za wspaniałą wspólną zabawę. 

 

W tym miesiącu w Kalendarzu Wydarzeń były dwa wyjazdy - tradycyjnie do Straży Pożarnej oraz do Filharmonii. Srażacy, jak zwykle, miło nas przyjęli, poopowiadali o pracy strażaka, pokazali ciekawe sprzęty i można było wejść do wozu strażackiego. Mogliśmy też zobaczyć salę OGNIK i przeżyć prawdziwy pożar z dymem. Dzieci były zadowolone z wizyty.

 

W Filharmoni obejrzeliśmy spektakl KRÓLEWNA ŚNIEŻKA w wykonaniu Akademii Aktorskiej ARTYSTA z Rzeszowa. Dzieci zobaczyły wspaniałą, wyjątkową choreografię, barwne, kolorowe kostiumy i efektowną scenografię. Spektakl, w oparciu o wydarzenia rodzinnne, przystosowany dla najmłodszych widzów, był przygotowany przez dzieci w wieku od 4 do 12 lat. 


Data dodania: 2018-06-13 COFNIJ