Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Bezpieczne zabawy na śniegu

 

W miniony piątek pani Ania Golenia przeprowadziła zajęcia  dydaktyczne na temat bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. W celu podniesienia atrakcyjności zajęć wpleciono w nie prezentację multimedialną, zajęcia ruchowe oraz doświadczenia oparte na aktywności dzieci. 

W celu podsumowania i utrwalenia wiadomości dzieci oceniały przy pomocy "lizaków" sytuacje przedstawione na ilustracjach oraz sporządziły plansze, które zawieszone zostały w szatni po to, aby przypomnieć dzieciom, jakie zabawy i zachowania służą ich bezpieczeństwu, a jakie im zagrażają. 

Na koniec wszyscy razem udaliśmy się na plac zabaw, aby bawić się na śniegu. Dziękujemy bardzo pani Ani za ciekawe zajęcia o bezpieczeństwie w czasie zabaw zimowych. 


Data dodania: 2018-01-30 COFNIJ