Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

BAL KARNAWAŁOWY 

 

W zeszłym tygodniu odbył się nasz bal karnawałowy, prowadzony przez animatorów z firmy TRENDIS - panią Sabinę Miazgę i pana Kamila Wierzbińskiego. Dzieci miały sporo atrakcji w tym dniu. Oprócz radosnej zabawy przy wspaniałej muzyce dzieci brały udział w licznych konkursach sprawnościowych, były zamykane w bańce mydlanej. Było bardzo kolorowo i radośnie, a zabawie karnawałowej towarzyszyły magiczne efekty specjalne - dym sceniczny, bańki mydlane z wytwornicy oraz światło dyskotekowe. Dzieci miały malowane twarze, otrzymały świecące opaski na ręce i baloniki. 

 

Dziękujemy bardzo firmie TRENDIS za wspaniałą zabawę karnawałową.

 

 

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

 

W zeszłym tygodniu odwiedził nas pan Alek, który jest podróżnikiem. Pan Alek przyszedł z ogromnym plecakiem, w którym były rozmaite przedmioty potrzebne w podróży. Dzieci zobaczyły m.in. specjalne buty w góry, matelowe raki, mini prysznic turystyczny, składane garnki i wiele innych rzeczy, bez których wyprawa mogłaby się nie udać. Pan podróżnik opowiadał dzieciom o swych podróżach, zaciekawił  swoją kolekcją czapek z różnych stron świata.

Na koniec dzieci pomagały panu Alkowi  rozkładać  namiot, co bardzo im się spodobało.

 

Serdecznie dziękujemy panu Alkowi za wizytę w naszym przedszkolu i za ciekawe opowieści o wyprawach dalekich i bliskich. 


Data dodania: 2017-02-21 COFNIJ