W czwartek odbył się nasz bal karnawałowy, prowadzony przez animatorów z firmy TRENDIS - panią Sabinę Miazgę i panią Marysię. Dzieci miały sporo atrakcji w tym dniu. Oprócz radosnej zabawy przy wspaniałej muzyce dzieci brały udział w licznych konkursach sprawnościowych. Było bardzo kolorowo i radośnie, a zabawie karnawałowej towarzyszyły efekty specjalne - deszcz baniek  mydlanych  z wytwornicy. Dzieci miały malowane twarze i otrzymały do domu balonowe pamiątki.

Dziękujemy bardzo firmie TRENDIS za wspaniałą zabawę karnawałową. Dzieci były zachwycone zabawą, euforia i radość towarzyszyła przez cały czas, co  można zobaczyć na  zdjęciach.

Data dodania: 2018-01-28 COFNIJ