Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj odbyła sie w naszej NUTCE zabawa karnawałowa. Dzieci przyszły przebrane w kolorowe stroje różnych postaci z bajek. Wszystkie stroje były oryginalne, a dzieci wyglądały uroczo. Do prowadzenia naszej zabawy zaprosiliśmy zaprzyjaźnionego z NUTKĄ pana Tomka, który jest profesjonalnym muzykiem. Dzieciom podobały się ciekawe zabawy i różne konkursy, w których wszyscy otrzymali nagrody. Wszystkie Nutki kolorowo poprzebierane brały udział w konkursie na najładniejszy strój, w konkursie zagadek oraz w konkursie tańca.

To był bardzo wesoły karnawałowy dzień, a dzieci radośnie tańczyły i nie miały czasu na nudę.
Bardzo dziękujemy panu Tomkowi za wspaniałą wspólną zabawę.


Data dodania: 2015-02-06 COFNIJ