Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W środę w naszej NUTCE odbyły się bajkowe ANDRZEJKI. Atmosfera od samego rana była gorąca. Dzieci oraz panie przebrane w postaci z ulubionych bajek wzięły udział w zabawach i wróżbach andrzejkowych, które przygotowała dla dzieci pani Alinka. Dzieci dowiedziały się kim będą w przyszłości, wskazywały na serduszkach imiona swoich sympatii, wróżyły z butów, kto pierwszy wyjdzie za mąż, wrzucały złote grosiki do miski z wodą, chcąc spełnić swoje marzenie oraz wróżyły z butelki i przebijały baloniki.

 

Andrzejkowe spotkanie nie mogło odbyć się bez radosnej muzyki, tańców i zabawy. Wiele radości sprawiły  dzieciom tańce z balonami oraz konkursy, dzięki którym można było zdobyć atrakcyjne nagrody. Radosne zabawy ruchowe przygotowała dla dzieci pani Ania Stefan.

 

W podziękowaniu za wspaniałą zabawę dzieci otrzymały kolorowe maski i ciasteczka. Ciekawe, czy komuś spełnią się andrzejkowe wróżby????

Dziękujemy bardzo paniom z NUTKI za ciekawe pomysły i wspaniałe Andrzejki, które są naszą polską tradycją. 

 


Data dodania: 2017-12-03 COFNIJ