Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

 

AUDYCJA Z YAMAHĄ

 

Kolejny raz  gościliśmy w Nutce Szkołę Yamaha z audycją muzyczną, która przeniosła nas na odległe Hawaje oraz do Hiszpanii.  Tym razem przedszkolaki poznawały instrumenty strunowe szarpane. Artyści w ciekawy sposób i z humorem zaprezentowali instrumenty tradycyjne oraz pochodzące z innych krajów np. ukulele, banjo i pokazali technikę i sposoby gry na tych instrumentach. Audycja - jak zawsze- była interaktywna, dzieci angażowały się we wspólne muzykowanie, były radosne i przez zabawę nabywały wiedzę o instrumentach. 

 

WARSZTATY ROBIENIA STROIKÓW  NA BOŻE NARODZENIE


W piątek odwiedziła nas pani Marta Szylar z Markowej wraz z córką, które to panie poprowadziły warsztaty robienia stroików. Pani Marta pokazała nam jak się robi kolorowe "pająki" z bibuły, dzieci próbowały opanować tę trudną umiejętność oraz dekorowały przygotowane stroiki bombkami, gwiazdkami i bibułą. 


Najbardziej podobało się dzieciom to, że stroik miał kształt sanek i można było się nim  pobawić. 

Dziękujemy bardzo pani Marcie oraz jej córce za warsztaty dekoratorskie. 


Data dodania: 2017-12-17 COFNIJ