Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek uczestniczyliśmy w  kolejnej  audycji ze szkołą YAMAHA z Rzeszowa. Tym razem prezentowane były  tańce – barokowy i szkocki. Tancerze pokazali podstawowe kroki tańców i zaprezentowali stroje: dworski i szkocki. Dzieci zatańczyły prosty taniec szkocki i zobaczyły jak wyglądają dudy, a niektórzy mogli nawet na nich zagrać, chociaż było trudno. Zaprezentowano również buty do stepowania.  Audycja, jak zawsze,  prowadzona była z humorem, a prowadzący zachęcali  dzieci do aktywnego w niej udziału, dzięki czemu  dzieci łatwiej przyswajały przekazaną wiedzę.  


Data dodania: 2018-10-26 COFNIJ