Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W ubiegły czwartek odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym audycja muzyczna ze Szkołą Muzyczną YAMAHA z Rzeszowa. Tym razem tematem przewodnim była PERKUSJA. Dzieci poznały i mogły zagrać na werblu, talerzach, ksylofonie oraz bębnie. Jak zwykle dzieci brały aktywny udział w zajęciach i dzięki panu prowadzącemu, który radośnie zachęcał do wspólnego muzykowania, dzieci były odważne i zaangażowane w twórczość muzyczną.

 

Dziękujemy bardzo panu Michałowi Samborskiemu za wspaniałe poczucie humoru i profesjonalne  prowadzenie audycji z humorem oraz panu perkusiście za pokazanie swojego talentu i wspólne muzykowanie z dziećmi. 


Data dodania: 2018-05-14 COFNIJ