Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

W czwartek gościliśmy artystów ze Szkoły Muzycznej YAMAHA z Audycją pt: Tańce Irlandzkie. Audycję poprowadził Artur Bradlińśki, który przybliżył dzieciom tradycje  tańca irlandzkiego, pokazał specjalne buty do stepu irlandzkiego oraz opowiedział o Irlandii. 

Atrakcją audycji był pokaz tańca irlandzkiego w wykonaniu tancerkiz zespołu KERAAN z Rzeszowa. Tancerka wykonała tańce lekkie  w baletkach, ale również zaprezentowała step irlandzki w specjalnych stukających butach do stepu irlandzkiego. Na koniec dzieci zatańczyły prosty układ taneczny do muzyki irlandzkiej. 

 

Bardzo dziękujemy artystom za cieka audycje. 


Data dodania: 2016-10-07 COFNIJ