Newsletter

W Nutce dzieje się wiele. Oprócz zajęć wpisanych do Programu Nauczania zapewniamy dzieciom dobrą zabawę poprzez organizowanie ciekawych wydarzeń
w naszym przedszkolu.


Bądź na bieżąco dzięki Aktualnościom
lub skorzystaj z poniższej opcji Newslettera


Adres e-mail:

Aktualności

Dzisiaj ponownie gościliśmy muzyków ze Szkoły Muzycznej YAMAHA. Tematem dzisiejszej audycji muzycznej były instrumenty dęte drewniane. Dzieci poznały flet poprzeczny, flet piccolo, sopranowy, altowy, tenorowy i basowy. Usłyszeliśmy utwory z klasyki muzyki poważnej i nie tylko, m.in. Menueta Boccheriniego, La Cucaracha oraz uwielbianą przez wszystkie dziewczynki piosenkę z bajki Kraina Lodu. 


Przedszkolakom audycja bardzo się podobała i jak zwykle wszyscy świetnie się bawili.

 


Data dodania: 2016-12-01 COFNIJ