Andrzejki w stylu country

Końcem listopada odbyły się andrzejki w stylu country. W tym dniu niemal każdą głowę zdobił piękny kowbojski kapelusz, nie zabrakło też kamizelek, kraciastych koszul, czy pięknych sukienek.  Dzieci ochoczo próbowały złapać na lasso bujanego konika, ćwiczyły celność podczas strzelania z procy, a balansowanie na dużych piłkach pozwoliło im poczuć się jak na rodeo. Dzieciom bardzo podobały się konkurencje oraz wspólny taniec w stylu country. Wróżby z kowbojskim akcentem podpowiedziały co być może wydarzy się w przyszłości, a gwiazdy szeryfa wskazały imiona ich sympatii.

Dziękujemy Pni Ani S. i Pani Ani G. za ciekawe pomysły wróżb i wspólnych zabaw.

Data dodania: 2020-02-09 COFNIJ